Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bzdury fanatyka. Pokaż mi, w którym miejscu jest napisane, że w Islamie pedofilia jest pożądana. Kłamiesz po katolicku? Zarzucasz innej wierze nieczystość a sam łżesz? Mam Ci przypomnieć, które przykazanie łąmiesz pseudokatoliku? Pedofile w kościele są uważani za zwyrodnialców? Szkoda, że przez Kościół są chronieni i uważani za wspaniałych pasterzy. Tak, kościół chroni pedofilię i pokazałam to w artykule pana Aleko, jednego znajbardziej cenionych felietonistów.
  W hadisah chiciazby: Prorok podpisał  kontrakt (małżeński) z Aiszą  gdy miała sześć lat i skonsumował  to małżeństwo gdy miała lat dziewięć – Bukhari 7.62.88 Jesli sam Mahomet, wzor do nasladowania, byl pedofilem, to przeciez dobry muzulmanin takze bedzie pedofilem. To po pierwsze. Po drugie malo mnie obchodzi czy kosciol chroni pedofilii czy nie, bo to nie ma nic do dyskusji. Nie slyszalem, aby Chrystus  popieral pedofilie. Pedofilia w naszym kregu kulturowym zawsze jest zla.  Natomiast Mahomet, prosze bardzo, przyjemniaczek. Po trzecie nie napisalem nigdzie, ze jestem czy nie jestem katolikiem. Natomiast Twoj post do mnie zieje nienawiscia. Czu to jest nienawisc w imie "religii pokoju"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO Macka, fajny z ciebie idota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO Macka, fajny z ciebie idota
  Bardzo merytorycznie, bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciw i popieram jak najbardziej zdanie Pana Kamińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury fanatyka. Pokaż mi, w którym miejscu jest napisane, że w Islamie pedofilia jest pożądana. Kłamiesz po katolicku? Zarzucasz innej wierze nieczystość a sam łżesz? Mam Ci przypomnieć, które przykazanie łąmiesz pseudokatoliku? Pedofile w kościele są uważani za zwyrodnialców? Szkoda, że przez Kościół są chronieni i uważani za wspaniałych pasterzy. Tak, kościół chroni pedofilię i pokazałam to w artykule pana Aleko, jednego znajbardziej cenionych felietonistów.
nie propaguje pedofilii ot dziwne prorok poślubił aishe gdy skończyła 6 lat współżyć zaczął jak miała 10...... najpierw poczytaj quran mądralo a potem się ciskaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówię kim jesteś na podstawie tego, co piszesz. Wiesz, co cechuje rasistów, antysemitów, nazistów? - pisanie anonimowo. Boicie się panicznie własnej toższamości. Panicznie się boicie swoich chorych poglądów, żaden z Was nie podpiszę się pod swoimi nienawistnymi postami z imienia i nazwiska. Żenujące... Nazwałeś mnie zdrajcą, ponieważ szanuję ludzi i nie interesuje mnie ich przynależność rasowa czy religijna. Tak, dla Ciebie każdy, kto nie ma w sobie nienawiści to zdrajca. Ty się boisz Boga?Nie żartuj. Plujesz na ludzi, na niewinnych ludzi, bo mowa tu cały czas o Polakach wyznających Islam. To są Polacy, urodzeni w Polsce. Nikomu nie zrobili krzywdy, nikomu nie ubliżyli a tacy jak Ty na nich plują, nazywają ich mordercai, terrorystami. To jest dla mnie szok! Jak można pomawiać tak ludzi, jak można oceniać ich po wyznaniu. To jest zaprzeczenie człowieczeństwa. Zastanów się, co TY wypisujesz, jakie brednie wygłaszasz i co jest wart Twój rasizm i nazistowski sposób myślenia. Co sobą reprezentujesz, Ty o Bogu piszesz? z tą antychrześcijańską postawą? Plugawisz imię Boga Wszechmogącego swoimi posami, postawą!     Jaw przeciwieństwie do Ciebie nie jestem tchórzliwa i nie boję się swoich poglądów bo wiem, że są one zdrowe. Ty się panicznie boisz napisać, kim jesteś, wolisz anonimowo pluć na ludzi, to świadczy o Tobie. Mnie znajdziesz na facebooku, nie boję się tego, co piszę. Ty się bój, bo się właśnie boisz., Żenujące.
no co do postrzegania ludzi przez pryzmat ich wiary czy wyznawaną ideologię to chyba jest rzeczą naturalną, że to jest ich wewnętrzny kodeks postępowania i odbierania i wpływania na rzeczywistości, no chyba, że ktoś próbuje wywlec białe na czarne, ale tak się chyba nie da... i prawdą jest to, że akurat ich religia, a co za tym ideologia jest nadrzędna w ich życiu i jest emanacją ich postępowania i wpływania na otaczającą ich i naszą przestrzeń życia społecznego. Nie jest tajemnicą co zawiera w sobie islam, jest agresywną i ekspansywną religią, a wpisane w nią wartości, zadania i priorytety są bardzo groźne dla reszty społeczeństwa. Jeśli faszyzm i komunizm jest zabroniony, to dlaczego religia która ma wpisane by zabijać niewiernych, karać, upodlać i bić kobiety, jak również pozwalająca na gwałt na małych dzieciach nie ma być napiętnowana, a raczej zabroniona, tak jak np. w Japonii. Jeśli mamy się skupić na naszych polskich muzułmaninach, uważam, że mimo wszystko póki co nie należy tego demonizować... póki co..., lecz również naszym obowiązkiem jest postawić  granicę przed panującą w życiu politycznym i publicznym zgodę na fałszowanie prawdziwego oblicza tej religii i wynikającej z niej coraz częstszych zagrożeń i incydentów wymierzonych w "niewiernych" czyli nas. Ekspansja i epatowanie tej niebezbiecznej ideologicznie wiary powinno być co najmniej objęte jakimiś regulacjami prawnymi. W świetle tego co się dzieje w tej chwili  w Europie musimy już teraz postawić twarde granicę, a nie dawać uwodzić się Medialnym sztuczkom i politycznym propagatorom, byśmy np. otworzyli nasze granicre na emigrację islamską, którą głosi Kwaśniewski. Jeśli ktoś ma wątpliwości proponuję zapoznać się z islamem, ja to zrobiłem i według mnie bezdyskusyjnie powinien być zabroniony, tak samo jak inne wrogie ludziom ideologie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W hadisah chiciazby: Prorok podpisał  kontrakt (małżeński) z Aiszą  gdy miała sześć lat i skonsumował  to małżeństwo gdy miała lat dziewięć – Bukhari 7.62.88 Jesli sam Mahomet, wzor do nasladowania, byl pedofilem, to przeciez dobry muzulmanin takze bedzie pedofilem. To po pierwsze. Po drugie malo mnie obchodzi czy kosciol chroni pedofilii czy nie, bo to nie ma nic do dyskusji. Nie slyszalem, aby Chrystus  popieral pedofilie. Pedofilia w naszym kregu kulturowym zawsze jest zla.  Natomiast Mahomet, prosze bardzo, przyjemniaczek. Po trzecie nie napisalem nigdzie, ze jestem czy nie jestem katolikiem. Natomiast Twoj post do mnie zieje nienawiscia. Czu to jest nienawisc w imie "religii pokoju"?
 
nie propaguje pedofilii ot dziwne prorok poślubił aishe gdy skończyła 6 lat współżyć zaczął jak miała 10...... najpierw poczytaj quran mądralo a potem się ciskaj.
 
W hadisah chiciazby: Prorok podpisał  kontrakt (małżeński) z Aiszą  gdy miała sześć lat i skonsumował  to małżeństwo gdy miała lat dziewięć – Bukhari 7.62.88 Jesli sam Mahomet, wzor do nasladowania, byl pedofilem, to przeciez dobry muzulmanin takze bedzie pedofilem. To po pierwsze. Po drugie malo mnie obchodzi czy kosciol chroni pedofilii czy nie, bo to nie ma nic do dyskusji. Nie slyszalem, aby Chrystus  popieral pedofilie. Pedofilia w naszym kregu kulturowym zawsze jest zla.  Natomiast Mahomet, prosze bardzo, przyjemniaczek. Po trzecie nie napisalem nigdzie, ze jestem czy nie jestem katolikiem. Natomiast Twoj post do mnie zieje nienawiscia. Czu to jest nienawisc w imie "religii pokoju"?
 
DO Macka, fajny z ciebie idota
powaliłeś tłumy swoją inteligęcją.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury fanatyka. Pokaż mi, w którym miejscu jest napisane, że w Islamie pedofilia jest pożądana. Kłamiesz po katolicku? Zarzucasz innej wierze nieczystość a sam łżesz? Mam Ci przypomnieć, które przykazanie łąmiesz pseudokatoliku? Pedofile w kościele są uważani za zwyrodnialców? Szkoda, że przez Kościół są chronieni i uważani za wspaniałych pasterzy. Tak, kościół chroni pedofilię i pokazałam to w artykule pana Aleko, jednego znajbardziej cenionych felietonistów.
"Prorok podpisał  kontrakt (małżeński) z Aiszą  gdy miała sześć lat i skonsumował  to małżeństwo gdy miała lat dziewięć" – Bukhari 7.62.88 Zahowanie proroka drog przyjacielu jest wzorem dla wszystkich muzułmanów. Robert Spencer: takie zachowanie Mahometa, którego setki milionów ludzi uważa za wzór i standard postępowania przyniosło cierpienia niezliczonej liczbie kobiet i dziewcząt.     Poczytaj, doucz się a potem mów że ktoś łże pentaku. Patrz na swoją duszę i swoje życie po śmierci, nie innych. Nie interesują mnie księża, natomiast muzułmanie których celem jest wprowadzenie na całym świecie prawa szariatu i wiary w szatana owszem. Jeszcze raz doucz się, a jeśli pragniesz cytatów z koranu czy hadisów nt. mordowania niewiernych, wyplenienie innych religii niż islam ze świata, dziejach proroka czy też innych założeniach islamu napisz, chętnie Ci odpowiem, bo nie jestem w stanie tolerować takiej niewiedzy, szerzenia kłamstwa i szmatogłowej propagandy przez głupców Twojego pokroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie propaguje pedofilii ot dziwne prorok poślubił aishe gdy skończyła 6 lat współżyć zaczął jak miała 10...... najpierw poczytaj quran mądralo a potem się ciskaj.
wierzac islamskiej historii to chory na epilepscje farmer nieczytelany niepismienny-zwany mahomet-zerznal AISZE jak miala 9 lat-wszystkie jego zony to byly male dzieci-mahomet powiedzial-.....mezczyzna powinien na pierwszym miejscu zaspokoic swoje rzadze sexualne,zawierajac chwilowe zwiazki malzenskie nawet z kilku tygodniowymi dziecmi z ktorymi dopuszcza sie stosunek zexualny miedzy posladkowy i nie wazne ile dziecko ma lat!! w afganistanie malzenstwa z kilkuletnimi dziewczynkami i zwiazki sexualne z malymi chlopcami to codzienne zycie-mahomet zakazuje podrozy kobiety z mezczyzna wiec facet ma swojego 9 letniego kochanka ktorego piepszy jak chce-nazywa sie to miloscia!!odpowiedz mi na jedno pytanie-jak 80 letni zasrany muzuman to robi ze ma dwoje dzieci z dziewczynka jedenastoletnia a trzecie w drodze??????i ten zsrany pedofil mowi ze mahomet wrecz nakazuje takich zwiazkow-wiec ja uwazam ze koran islam i cale to gowno islamskie powinno byc potraktowane napalmem!!!!i nie pieprz glupot o dyskryminacji rasizmie-islam to to samo co faszyzm-muzumanie walczyli u boku SS i mieli obiecywane dostanie zycie przez hitlera geringa i bormana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich wielkich obrońców Islamu w Polsce... http://www.youtube.com/watch?v=k1eRYuy8v7g&list=PL523A8C6FA6EA54DF Wszystko czarno na białym bez fałszywych świadectw..poprostu jeżeli nie potraficie czytać ze zrozumieniem ( wystarczy sięgnąć do koranu) ten szejk wszystko wyjaśnia. I nie jest to interpretacja katolika (rasisty i homofoba według nie których tutaj) tylko jednego z najwyższych w ich hierarchii religijnej. Swoją drogą dziwię się wszystkim kobietom , zwłaszcza Pani Marcie że popiera religię dla której jest Pani mniej ważna niż za przeproszeniem kundel pod budą...gwarantuję Pani że jakby pani przyjechała do Arabii Saudyjskiej została by Pani ukamienowana za sam strój i brak burki na ulicy..czy tego sobie Pani życzy w przyszłości dla samej siebie? Czy może wymarzyła Pani sobie taką przyszłość w Polsce dla Pani córki jeżeli Pani takową ma? Bo tak to się skończy , gdy tylko wprowadzą szariat. Proponuję Pani zagłębić się w lekturze koranu i przeanalizować czy taka wizja świata Pani odpowiada i czy ta religia wogóle jest poważna...dla mnie to ona bardziej przypomina poglądy Hitlera o ludziach i nad-ludziach (muzułmanie i nie-muzułmanie) niż religię "pokoju".   Proszę najpierw przeczytać ze zrozumieniem a potem się dopiero wypowiadać bo jak się o czymś najwyraźniej nie ma pojęcia to proponuję się poprostu nie wypowiadać, zwłaszcza w sposób tzw. poprwanie politycznie czytając to "róbta co chceta"..tylko że później to już będzie za późno i to wszystko właśnie przez ludzi takich jak Pani - nie znających religii bądź zbyt ślepych żeby ją zrozumieć. Oto małe źródło dokształcfenia dla Pani:   http://www.poznajkoran.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzac islamskiej historii to chory na epilepscje farmer nieczytelany niepismienny-zwany mahomet-zerznal AISZE jak miala 9 lat-wszystkie jego zony to byly male dzieci-mahomet powiedzial-.....mezczyzna powinien na pierwszym miejscu zaspokoic swoje rzadze sexualne,zawierajac chwilowe zwiazki malzenskie nawet z kilku tygodniowymi dziecmi z ktorymi dopuszcza sie stosunek zexualny miedzy posladkowy i nie wazne ile dziecko ma lat!! w afganistanie malzenstwa z kilkuletnimi dziewczynkami i zwiazki sexualne z malymi chlopcami to codzienne zycie-mahomet zakazuje podrozy kobiety z mezczyzna wiec facet ma swojego 9 letniego kochanka ktorego piepszy jak chce-nazywa sie to miloscia!!odpowiedz mi na jedno pytanie-jak 80 letni zasrany muzuman to robi ze ma dwoje dzieci z dziewczynka jedenastoletnia a trzecie w drodze??????i ten zsrany pedofil mowi ze mahomet wrecz nakazuje takich zwiazkow-wiec ja uwazam ze koran islam i cale to gowno islamskie powinno byc potraktowane napalmem!!!!i nie pieprz glupot o dyskryminacji rasizmie-islam to to samo co faszyzm-muzumanie walczyli u boku SS i mieli obiecywane dostanie zycie przez hitlera geringa i bormana!!!
ja nie bronie tej religii... i jako ateista nigdy tego nie zrobie bo się brzydze jej przesłankami jaki i katolicyzmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co do postrzegania ludzi przez pryzmat ich wiary czy wyznawaną ideologię to chyba jest rzeczą naturalną, że to jest ich wewnętrzny kodeks postępowania i odbierania i wpływania na rzeczywistości, no chyba, że ktoś próbuje wywlec białe na czarne, ale tak się chyba nie da... i prawdą jest to, że akurat ich religia, a co za tym ideologia jest nadrzędna w ich życiu i jest emanacją ich postępowania i wpływania na otaczającą ich i naszą przestrzeń życia społecznego. Nie jest tajemnicą co zawiera w sobie islam, jest agresywną i ekspansywną religią, a wpisane w nią wartości, zadania i priorytety są bardzo groźne dla reszty społeczeństwa. Jeśli faszyzm i komunizm jest zabroniony, to dlaczego religia która ma wpisane by zabijać niewiernych, karać, upodlać i bić kobiety, jak również pozwalająca na gwałt na małych dzieciach nie ma być napiętnowana, a raczej zabroniona, tak jak np. w Japonii. Jeśli mamy się skupić na naszych polskich muzułmaninach, uważam, że mimo wszystko póki co nie należy tego demonizować... póki co..., lecz również naszym obowiązkiem jest postawić  granicę przed panującą w życiu politycznym i publicznym zgodę na fałszowanie prawdziwego oblicza tej religii i wynikającej z niej coraz częstszych zagrożeń i incydentów wymierzonych w "niewiernych" czyli nas. Ekspansja i epatowanie tej niebezbiecznej ideologicznie wiary powinno być co najmniej objęte jakimiś regulacjami prawnymi. W świetle tego co się dzieje w tej chwili  w Europie musimy już teraz postawić twarde granicę, a nie dawać uwodzić się Medialnym sztuczkom i politycznym propagatorom, byśmy np. otworzyli nasze granicre na emigrację islamską, którą głosi Kwaśniewski. Jeśli ktoś ma wątpliwości proponuję zapoznać się z islamem, ja to zrobiłem i według mnie bezdyskusyjnie powinien być zabroniony, tak samo jak inne wrogie ludziom ideologie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze, ze tolerancja wobez muzulmanow jest jak tolerancja wobec komorek rakowych. Czy ktos przy zdrowych zmyslach w imie tolerancji przestalby sie leczyc z choroby? Dajmy wolnosc komorkowm raka, niech sie rozmnazaja swobobnie, niech robia co chca  w imie ich wolnosci. Tylko, ze te komorki nas w koncu zniszcza. Podobnie jest z islamem. Nie dlatego nalezy ograniczac wplywy islamu w Europie, ze :"my" jestem nietolerancyjni, tylko dlatego ze "oni" w imie Allaha beda chcieli zniszczyc nas. I nie przyrownujmy ich do innych religii czy sekt. To nie chodzi o nietolerancje religijna, to chodzi o nietolerancje ISLAMU w imie zdrowego rozsadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś link do strony na facebooku? z chęcią się pod tym podpisze, jestem bardzo tolerancyjny ale nie dla muzułmanów, nie chce widzieć Islamu na Polskich ulicach. Już zniszczyli Francje i Wyspy, nie pozwole zniszczyć Polski.   Świetna odpowiedz ze zorganizowaniem zlotu katolików w Izraelu :)
https://www.facebook.com/pages/Stop-islamizacji-Europy/191777667634248?hc_location=stream
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak skoro są od 600 lat u nas to na pewno usprawiedliwia to ze mogą wszystko. Widocznie 400 czy 600 lat temu nie zachowywali sie jak ostatni barbarzyńcy i nikt nie miał powodu do protestowania. Zgadzam się z wypowiedzią radnego, który podpisał protest. Należy się głęboko zastanowić czy gdyby odwrócić role to czy w Teheranie pozwolonoby na podobną manifestacje - odpowiedź jest jasna. Szacunek za szacunek - tylko wtedy można mówić o wzajemnych relacjach, a nie kochaj każdego i każdemu wybaczaj bo to z kolei prowadzi do zagłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykulu w jednym z cytatow wspomnial niezwykle istotna rzecz - islam jest religia hermetyczna. Muzulmanie z reguly sa bardzo niechetni do przestrzegania praw innych, niz ich wlasne. Problem lezy w pewnym rozgraniczeniu sfer zycia - duchowej i swieckiej. Religia powinna byc czyms intymnym, prywatnym. Takie wlasnie jest chrzescijanstwo. To czy i jak wierzysz jest Twoja prywatna sprawa. To jak odnosisz sie do innych z reguly nie powinno byc warunkowane religia. Islam jest zbudowany inaczej - religia stanowi nieodwolalny element zycia muzulmanina. Oni nie potrafia jej odgraniczyc od sfery codziennej, swieckiej. Dla nich religia rzadzi tym zyciem, a szariat jest najwazniejszym prawem. Do tego warto wspomniec nature chrzescijanstwa i islamu. Chrzescijanstwo jest religia z zasady pokojowa (prosze, tylko bez wojen krzyzowych, bo to stary i slaby argument ;p). Jezus uczyl milosci i tolerancji do bliznich. Islam jest religia walki. Dla muzulmanina nie ma prawa istniec zaden inny Bog poza jednym jedynym Allahem. Kto go nie wyznaje, powinien sie nawrocic lub zginac.   Ostatnia sprawa sa tatarzy, ktorzy od reszty muzulmanow ogromnie sie roznia. Tym bardziej, ze zyja w Polsce juz od blisko 600 lat. Mimo wszystko moim zdaniem nalezaloby podczas tego zjazdu nawiazac z nimi bezposredni dialog i przedstawic im nasze watpliwosci co do ich religii :).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy.... od teraz będzie mi się to miasto kojarzyło z bandą hitlerowskich naśladowców. Tylko pogratulować ksenofobii, nacjonalizmu, rasizmu, nienawiści do ludzi. I co jeszcze, może w imię katolickiego myślenia zaczniecie ich mordować? W końcu jesteście w tym doświadczeni np. w Wyprawach Krzyżowych... Zarzucacie Islamistom pedofilie? Ciekawe, bo pedofilów jest sporo w kościele katolickim, księżą i biskupi gwałcący dzieci, to Wam się wyjątkowo podoba? Piszecie "katolicy nie mordują". To też ciekawe... każdego dnia chociażby w Polsce dokonywane jest morderstwo, kilka nawet... rocznie katolicy mordują tysiące ludzi, a wy bredzicie o czystej wierze? Katolicy mordowali ludzi, którzy nie chcieli wierzyć w ich boga. Teraz niektórzy też by tego chcieli. Mieszkańcy Puław... cała Polska patrzy na wasz rasizm i zwykłą głupotę. Ośmieszyliście własne miasto, sami sobie przyłataliście łatkę nazistów. Kogo następnym razem będziecie chcieli wyganiać z Polski, bić, mordować? Świadków Jehowy, Zielonoświątkowców? Kto następny padnie ofiarą "chrześcijańskiej miłości" mieszkańców Puław?       Gratuluję całej redakcji Dziennika Wschodniego, od wczoraj wiszą tu posty nawołujące do nienawiści na tle rasowym i religijnym, żaden z moderatorów, żaden z dziennikarzy nie widzi nic złego w postach nawołujących do przemocy. Gratuluję. Na Forum popełnia się przestępstwo przy biernej postawie Redaktorów - moderatorów. Czy to oznacza, że ksenofobia, rasizm, nawoływanie do przemocy i prześladowania innych ze względu na ich przynależność rasową lub wyznanie jest linią Redakcyjną? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt nieusuwania tak skrajnych komentarzy?      
Fight those who do not believe in Allah or in the Last Day and who do not consider unlawful what Allah and His Messenger have made unlawful and who do not adopt the religion of truth from those who were given the Scripture - [fight] until they give the jizyah willingly while they are humbled. I CO? TAKA PRAWDA O WAS A TO TYLKO CYTAT Z TEJ WASZEJ KSIAZECZKI WYPRAW KRZYZOWYCH JUZ NIE MA, A SZKODA BO TERAZ BY SIE PRZYDALY NA WAS, JESTESCIE JAK PLAGI EGIPSKIE. NIE ROZUMIEM PO CO SIE PCHACIE TAM GDZIE WAS NIE CHCA??? TAK W PL PROTESTY ROBIMY, INNE KRAJE NIE ROBILY I JAK NA TYM WYSZLI? MY TEGO NIE CHCEMY!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sobie sprawdzić ile milionów chrześcijan w ciągu 10 lat zabili w imię swojej religii muzułmanie. Jesteśmy dla nich wrogiem nr 1, a nie tak jak nam wciskają, że są nimi żydzi, oni również, ale ofiary póki co ponoszą sami chrześcijanie. Jesteśmy przez nich wybijani jak kaczki..., a nasi europejscy decydenci w odpowiedzi na to całe zło, które oni wyrządzają, hołubią ich do granic możliwości, już nie tylko odmawiając nam naszych praw, a wręcz narzucając nam ich prawa... Ludzi którzy rządzą Europą są przeciw Europejczykom, a kim są Ci ludzie? to chyba już każdy wie... i może właśnie o to chodzi... by rozkręcić między nami zawieruchę, a na zgliszczach zbudować NWO... zresztą ideologocznie islam zgrywa się z postępową ideologią lewackiej Europy.... pedofilia, zoofilia i wróg nr.1 chrześcijaństwo, nasza tradycja i tożsamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/pages/Stop-islamizacji-Europy/191777667634248?hc_location=stream
zgadzam sie z Toba!! PRECZ Z ISLAMEM Z POLSKI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że ci islamcy co są w polsce od 600 lat to tatarzy któży sami niechcą i boją się tych współczescnych islamców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...